Share
Αξιότιμη οικογένεια κ. Αντωνίου
Εκ μέρους του Διευθυντή, των καθηγητών και των μαθητών του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Παραμυθιάς, θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τα θερμά μας ευχαριστήρια για την δωρεά που πραγματοποιήσατε στο σχολείο μας.
Η συμβολική αξία της πράξης σας είναι πολύ μεγαλύτερη του οικονομικού μεγέθους της και τιμά ιδιαίτερα εσάς τους ίδιους αλλά και την μνήμη του αξιόλογου εκλιπόντος συγγενή σας..
Θα ήθελα να σας διαβεβαιώσω πως η κατατεθείσα ενίσχυση θα χρησιμοποιηθεί με το μέγιστο και ωφέλιμο για τους μαθητές μας τρόπο.
Θερμά συλλυπητήρια
Mε τιμή
Ο Διευθυντής
Δημητρίου Δημήτριος
Join the Conversation