Share
Ημερίδα με θέμα την αναπηρία και τίτλο «Βλέποντας τα δύσκολα ως προκλήσεις», θα πραγματοποιηθεί στην Τετάρτη 6 Μαρτίου στις 18:00 στο θέατρο Καρκαμίσι στη Παραμυθιά.
Οργανωτές της ημερίδας είναι ο Δήμος, το πρόγραμμα Βοήθεια στο Σπίτι Καρβουναρίου και η Σχολική Σύμβουλος Προσχολικής Αγωγής Ν. Θεσπρωτιάς.
Ομιλητές θα είναι οι:
Ανδρέου Ελπίδα – Κοινωνική Λειτουργός, Δημητρίου Δημήτρης – Διευθυντής Ε.Ε.Ε.Ε.Κ Παραμυθιάς, Μπέση Μαρίνα – Σχολική Σύμβουλος Π.Α και Παπαδοπούλου Βασιλική – Οικονομολόγος.
Join the Conversation