Άτυχο το Σούλι, εύκολα η Δόξα

Στη Παραμυθιά το Σούλι είχε τις ευκαιρίες αλλά το τυχερό Λαδοχώρι πήρε το βαθμό της ισοπαλίας (1-1). Η ομάδα της Παραμυθιάς προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο και έχασε κλασικές...

Στη Παραμυθιά το Σούλι είχε τις ευκαιρίες αλλά το τυχερό Λαδοχώρι πήρε το βαθμό της ισοπαλίας (1-1). Η ομάδα της Παραμυθιάς προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο και έχασε κλασικές ευκαιρίες για να πάρει την νίκη, ενώ δεν της δόθηκε και καταφανέστατο πέναλτι στο τέλος του πρώτο ημιχρόνου. Το Σούλι παρέμεινε στην 4η θέση και την επόμενη αγωνιστική υποδέχεται το Μαργαρίτι.
Στο Μαργαρίτι η Δόξα Γαρδικίου δεν αντιμετώπισε κανένα πρόβλημα και πήρε ένα εύκολο τρίποντο με 1-2, περιμένοντας το δώρο από την Πλαταριά που δεν μπόρεσε να κόψει βαθμούς από τον Θεσπρωτό, τον οποίο υποδέχεται στο Γαρδικι το ερχόμενο Σάββατο. Η Δόξα είναι στην δεύτερη θέση με 28 βαθμούς, 4 βαθμούς πίσω από τον Θεσπρωτό.

Δείτε βίντεο απο το ματς Σούλι – Λαδοχώρι, από την κάμερα του thesprotiaball.gr.

Ακολουθούν αποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική.