Με 1 χρυσό πρωταθλητή και 2 ασημένια μετάλλια, επέστρεψε το Καράτε από το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.

Με 3 μετάλλια και 7 αθλητές στην Εθνική Ελλάδος, επέστρεψε από την Αθήνα η ομάδα του Α.Σ. Καράτε η οποία συμμετείχε στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα παίδων κορασίδων 2014, που...

Με 3 μετάλλια και 7 αθλητές στην Εθνική Ελλάδος, επέστρεψε από την Αθήνα η ομάδα του Α.Σ. Καράτε η οποία συμμετείχε στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα παίδων κορασίδων 2014, που διεξήχθη στο Αθλητικό Κέντρο Άνω Λιοσίων.

O Γκλιναβος Βασίλειος μετά από ένα εξαιρετικό αγώνα κατέκτησε το Χρυσό Μετάλλιο, ενώ οι Κατσακουλας Χριστόφορος και Ρεντζος Ορεστης έχασαν στις λεπτομέρειες και κατέκτησαν Χάλκινα Μετάλλια.

Στον μικρό τελικό αγωνιστικά οι Γωγου ευφρόσυνη, Ματσης Χρηστος, Κρομμύδα Ολγα και Κρομμύδα Δημητρα, οι οποιοι κατέκτησαν την 4η θέση.

“Συνεχίζουμε εδώ και 25 χρονια να διδάσκουμε ήθος,  παιδεία και να αναδεικνύουμε τα ταλέντα του τόπου μας”,  αναφέρουν σε δελτίο τύπου οι προπονητές τους Γκορεζης Παναγιώτης και Ραπτοπουλου Αγγελική.