Όλα τα ονόματα της Ενωτικής Κίνησης για την Αναπτυξη, όπως κατατέθηκαν στο πρωτοδικείο

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥΕΝΩΤΙΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ για την ΑΝΑΠΤΥΞΗΥποψήφιος Δήμαρχος Σουλίου: Δημήτρης ΣακαρέληςΤο ψηφοδέλτιο ΝΙΚΗΣ, παρουσίασε στην Παραμυθιά, ο υποψήφιος δήμαρχος Σουλίου της «Ενωτικής Κίνησης για την Ανάπτυξη» Δημήτρης Σακαρέλης.Σε μια...

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΕΡΟΝΤΑ
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΑΠΠΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ         
2. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ          
3. ΜΠΑΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ              
4. ΣΙΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ            
5. ΣΙΟΛΟΥ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ              
6. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΛΑΣΙΟΣ              
7. ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               
8. ΤΣΟΥΓΓΑΡΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ             
9.  ΦΟΥΝΤΑΣ  ΗΛΙΑΣ                    
10. ΧΡΗΣΤΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            
11. ΧΡΗΣΤΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(ΜΗΤΑΣ)     

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            
2. ΑΛΕΞΙΟΥ-ΝΤΟΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ(ΓΙΟΥΛΑ)   
3. ΒΙΛΙΑΣ  ΠΑΥΛΟΣ                  
4. ΓΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ              
5. ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
6. ΔΗΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     
7. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   
8. ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ     
9. ΖΟΡΚΑΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     
10. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
11. ΚΑΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ(ΑΡΗΣ)   
12. ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ     
13. ΚΟΥΡΤΗ ΣΥΛΒΑΝΑ  
14. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  
15. ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   
16. ΛΑΜΠΡΟΥΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(ΒΙΒΗ)  
17. ΛΕΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ  
18. ΛΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   
19. ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ)
20. ΜΠΕΛΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
21. ΜΠΟΛΟΣΗ-ΠΑΣΣΙΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ
22. ΜΠΟΛΟΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    
23. ΝΤΑΦΛΟΥ-ΚΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
24. ΝΤΟΥΚΑΣ  ΗΛΙΑΣ   
25. ΠΑΝΟΥ-ΜΑΡΤΙΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ  
26. ΠΑΠΠΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ  
27. ΠΑΡΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
28. ΠΕΤΣΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  
29. ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
30. ΣΙΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  
31. ΣΙΩΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
32. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
33. ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
34. ΤΑΤΣΗΣ  ΦΩΤΙΟΣ
35. ΤΖΟΜΑΚΑΣ  ΜΙΧΑΗΛ  
36. ΤΣΟΥΜΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΙΛΕΝΑ   

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΛΙΟΥ
1. ΜΠΑΛΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    
2. ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3. ΤΣΟΥΛΑΣΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
1. ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ(ΛΑΚΗΣ)   
2.  ΚΟΥΡΤΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   
3.  ΛΙΑΚΟΥ ΑΝΝΑ                
4.  ΤΑΤΣΗ  ΜΑΡΙΑ          
5.  ΤΖΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
6.  ΤΣΙΡΩΝΗΣΘΩΜΑΣ   

Τ.Κ. ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
1. ΚΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΜΟΥΣΕΛΙΜΗ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Τ.Κ ΑΜΠΕΛΙΑΣ
1.  ΜΟΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ               
2.  ΠΑΠΠΑΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ            

Τ.Κ. ΑΥΛΟΤΟΠΟΥ
1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ    
2. ΝΤΑΓΚΑΣ  ΠΑΥΛΟΣ  

Τ.Κ. ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
1. ΓΚΕΚΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ      
2. ΜΠΟΛΩΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ   
3. ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  
4. ΤΣΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  

Τ.Κ. ΓΚΡΙΚΑΣ
1.  ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ             
2.  ΜΟΥΣΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ            
3.  ΣΟΦΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            

Τ.Κ. ΓΛΥΚΗΣ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ           
2. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ        
3. ΤΖΗΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ        
4. ΤΟΚΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           

Τ.Κ. ΕΛΑΤΑΡΙΑΣ
1.  ΒΕΝΕΤΗΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ            

Τ.Κ. ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
1.  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         
2.  ΚΟΥΡΟΥΜΑΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ            
3.  ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       
4.  ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       

Τ.Κ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

1.  ΠΑΝΤΑΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ            
2.   ΤΖΟΥΜΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ             

Τ.Κ. ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΙΟΥ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        
2. ΚΑΝΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           
3. ΜΠΟΖΟΥΡΗ  ΘΕΟΔΩΡΑ              
4. ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            

Τ.Κ. ΚΑΡΙΩΤΙΟΥ
1. ΤΖΩΡΤΖΗ ΣΟΦΙΑ                
2. ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ              

Τ.Κ. ΚΟΥΚΟΥΛΙΩΝ

1. ΜΠΑΛΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        
2. ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ                 

Τ.Κ. ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΠΗΓΗΣ
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΩΜΑΣ          
2. ΓΚΟΝΤΟΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ       
3. ΜΟΥΣΙΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ           
4. ΠΑΣΧΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ                  

Τ.Κ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ           
2. ΓΕΡΜΑΝΗ  ΑΡΙΣΤΕΑ             
3. ΜΠΟΥΡΜΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ               
4. ΤΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ          

Τ.Κ. ΞΗΡΟΛΟΦΟΥ
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            
2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ                  
3.  ΡΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ            

Τ.Κ. ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
1.  ΛΙΩΛΗ   ΕΛΕΝΗ               
2.  ΤΣΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ              

Τ.Κ. ΠΕΝΤΕ ΕΚΚΛΗΣΙΩΝ
1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        
2.  ΜΠΑΤΣΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     

Τ.Κ. ΠΕΤΟΥΣΙΟΥ
1.  ΧΑΪΔΟΣ   ΣΩΤΗΡΙΟΣ             
2.  ΧΟΒΟΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ          

Τ.Κ. ΠΕΤΡΟΒΙΤΣΑΣ
1. ΚΑΛΛΗΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ         

Τ.Κ. ΠΛΑΚΩΤΗΣ
1.  ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΧΡΥΣΗ             
2.   ΤΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          

Τ.Κ. ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ
1.  ΜΑΚΟΥ   ΧΑΪΔΩ                 
2.  ΜΑΡΤΙΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ                

Τ.Κ. ΠΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        
2. ΔΗΜΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         
3. ΜΙΝΗΣ   ΦΩΤΙΟΣ              
4. ΝΤΟΥΚΑ-ΝΑΤΣΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ        

Τ.Κ. ΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1.  ΚΑΤΣΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        
2. ΠΑΣΧΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ      

Τ.Κ. ΣΑΜΟΝΙΔΑΣ
1. ΤΟΚΑΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ           
2. ΤΟΚΑΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ          

Τ.Κ.  ΣΕΒΑΣΤΟΥ
1.  ΓΚΟΓΚΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            
2.  ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ               

Τ.Κ. ΣΚΑΝΔΑΛΟΥ
1.   ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ            
2.   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    
3.   ΤΣΕΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ             
4.   ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ           

Τ.Κ. ΤΣΑΓΓΑΡΙΟΥ
1.   ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            
2.   ΤΣΙΠΗ    ΕΙΡΗΝΗ           

Τ.Κ. ΦΡΟΣΥΝΗΣ
1.  ΜΠΙΝΑΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ           
2.  ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ       

Τ.Κ. ΧΟΙΚΑΣ
1.  ΜΠΙΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        
2.  ΜΠΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ               

Τ.Κ. ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
1.  ΜΙΧΑΗΛ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         
2.  ΣΑΡΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ           

Τ.Κ. ΨΑΚΑΣ
1.  ΜΟΥΤΣΙΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ              
2.  ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ             

In this article

Join the Conversation


error: Content is protected !!