Λίγα λόγια για την Έκθεση.
Ξεπερνώντας στην προηγούμενη διοργάνωση τους 22.000 στοχευμένους αγοραστές από 32 χώρες του κόσμου και από όλη την Ελλάδα, καθώς και πλέον των 100 Hosted Buyers οι οποίοι προέρχονταν από όλη την Ευρώπη, την Αμερική, τη Ρωσία και τα Βαλκάνια, οι εκθέσεις DETROP-OENOS κατάφεραν να κερδίσουν την αξιοπιστία του κόσμου παρουσιάζοντας ένα πολύ δυναμικό προφίλ, δίνοντας τις βάσεις για τη μοναδική, απόλυτα εξειδικευμένη Β2Β έκθεση στην Ελλάδα στο χώρο των τροφίμων – ποτών και του οίνου.
Η έκθεση του 2015 θα πλαισιωθεί από μια σειρά παραλλήλων εκδηλώσεων σε συνεργασία με σημαντικούς οργανισμούς του εξωτερικού, με σκοπό την προσέλκυση εξειδικευμένων επισκεπτών από το Διεθνή χώρο και την Ελλάδα, αλλά και την προβολή της έκθεσης μέσω αυτών σε παγκόσμιο επίπεδο.
Για περισσότερες πληροφορίες για την Έκθεση μπορείτε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα:http://detrop.helexpo.gr/detrop/
Join the Conversation