Share
Στον ARTtv, μίλησαν λίγα λεπτά με την οριστικοποίηση των αποτελεσμάτων, οι δύο νέοι βουλευτές της Θεσπρωτίας.
Δείτε στο βίντεο που ακολουθεί, τι είπαν οι Βασίλης Γιόγιακας (βουλευτής Θεσπρωτίας Νέας Δημοκρατίας) και Μάριος Κάτσης (βουλευτής Θεσπρωτίας ΣΥΡΙΖΑ), για το αποτέλεσμα των εκλογών, την επόμενη ημέρα στον νομό, την κεντρική πολιτική σκηνή και τους συνυποψήφιους τους.
![](https://www.paramythia-online.gr/images/stories/banner_zakelina1.jpg)
Join the Conversation