Share
O βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ και επί σειρά ετών συνδικαλιστής και μέλος του τμήματος αγροτικής ανάπτυξης και της ΚΕ του ΣΥΡΙΖΑ, Νίκος Παπαδοπουλος, θα είναι ο κεντρικός ομιλητής της εκδήλωσης που διοργανώνει ο ΣΥΡΙΖΑ Παραμυθιάς στην Γλυκή, την Κυριακή 8 Νοεμβρίου στις 12:00
Θεμα της ανοιχτής εκδήλωσης-συζήτησης είναι: «Ο κόσμος της αγροτιάς και τα προβλήματά του, μπροστά στις τρέχουσες πολιτικές εξελίξεις»
Join the Conversation