Η “Ψήφιση του Προϋπολογισμού του Δήμου Σουλίου, οικονομικού έτους 2016”, θα είναι και το μοναδικό θέμα της συνεδρίασης του Δημοτικού Συμβουλίου που θα πραγματοποιηθεί το απόγευμα της Τετάρτης 16 Δεκεμβρίου στις 18:30.
Υπενθυμίζουμε πως το απόγευμα της Δευτέρας θα έχει προηγηθεί άλλο Δημοτικό Συμβούλιο με 25 θέματα και με το ενδιαφέρον να μονοπωλούν τα ανταποδοτικά τέλη. Δειτε τα θέματα της Δευτέρας από εδώ
Ψήφιση Προϋπολογισμού του Δήμου Σουλίου, οικονομικού έτους 2016, θα είναι και το μοναδικό θέμα της συνεδρίασης του Δημοτικού Συμβουλίου που θα πραγματοποιηθεί το απόγευμα της Τετάρτης 16 Δεκεμβρίου στις 18:30.
Υπενθυμίζουμε πως το απόγευμα της Δευτέρας θα έχει προηγηθεί άλλο Δημοτικό Συμβούλιο με 25 θέματα και με το ενδιαφέρον να μονοπωλούν τα ανταποδοτικά τέλη. Δειτε τα θέματα από εδώ
Join the Conversation