Share
Η Λαική Αντίσταση Θεσπρωτίας – Α.Α.Σ. καλεί όλους τους εργαζόμενους, τους άνεργους, τους αγρότες και τη νεολαία του νομού να δώσουν τη μάχη ενάντια στη νέα αντιασφαλιστική επιδρομή Κυβέρνησης – Ε.Ε. – Δ.Ν.Τ.
Να μαζικοποιήσουμε τα μπλόκα και να απεργήσουμε την Πέμπτη αλλά και να συνεχίσουμε στο δρόμο του αγώνα γιατί δεν πρόκειται να σταματήσουν την επίθεση αν δεν τους σταματήσουμε εμείς.
ΟΛΟΙ στην απεργία της ΠέμπτηςΣυγκέντρωση στις 10.00 πμ στην ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ
Join the Conversation