Share
Την πρώτη του προπόνηση για την νέα σεζόν υπό τις οδηγίες του coach Κώστα Παππά και παρουσίας της διοίκησης πραγματοποίησε το Σούλι Παραμυθιάς το απόγευμα της 1ης Σεπτεμβρίου 2021 στο γήπεδο ” 49 ΠΡΟΚΡΙΤΩΝ”
Το ΔΣ καλωσόρισε τους νέους ποδοσφαιριστές καθώς και τους παλιούς στο νέο αυτό ξεκίνημα. Ο στόχος της ομάδας είναι η δημιουργία ενός δυνατού συνόλου, παίζοντας ωραίο ποδόσφαιρο.
Στην προετοιμασία θα ενσωματωθούν και άλλοι ποδοσφαιριστές καθώς η διοίκηση αναμένεται να ανακοινώσει άμεσα νέα μεταγραφικά αποκτήματα.
Το ΔΣ εύχεται πάνω από όλα μια υγιής χρόνια και με όλα τα μέτρα προστασίας να έχουμε μια ωραία σεζόν.
Φωτογραφίες Λάμπρος Παππάς
Join the Conversation