Η κλήρωση του τοπικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Θεσπρωτίας

Όλες οι αγωνιστικές για την αγωνιστική περίοδο 2021-22.

Share

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του τοπικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Θεσπρωτίας για την αγωνιστική περίοδο 2021-22.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές για την ομάδα της Παραμυθιάς:

  • 1η αγωνιστική ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
  • 2η αγωνιστική ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
  • 3η αγωνιστική ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
  • 4η αγωνιστική ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
  • 5η αγωνιστική ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
  • 6η αγωνιστική ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
  • 7η αγωνιστική ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
  • 8η αγωνιστική ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
  • 9η αγωνιστική ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
  • 10η αγωνιστική ΣΠΑΡ. ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
  • 11η αγωνιστική ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
  • 12η αγωνιστική ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  • 13η αγωνιστική ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
  • 14η αγωνιστική ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ

Αναλυτικά οι αγωνιστικές:

1η αγωνιστική 8η
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ – ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ

2η αγωνιστική 9η
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ

3η αγωνιστική 10η
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ

4η αγωνιστική 11η
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ

5η αγωνιστική 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ – ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ

6η αγωνιστική 13η
ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ

7η αγωνιστική 14η
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΝ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ



In this article

Join the Conversation