Άτυχη η Παραμυθιά | Ισοπαλία 1-1 με την ΑΕΝΣ

Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία

Μεγάλη εμφάνιση για την άτυχη όπως εξελίχθηκε το μας, ομάδα της Παραμυθιάς, με αντίπαλο την ΑΕΝΣ στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής της Α ΕΠΣ Θεσπρωτίας, όπου επι 90 λεπτά παρουσίασε ένα ωραίο πρόσωπο χάνοντας μάλιστα και μεγάλες ευκαιρίες για την νίκη, στο γήπεδο 49 Προκρίτων παρουσία αρκετών φιλάθλων και με τελικο σκορ 1-1

Η ομάδα της Παραμυθιάς προηγήθηκε στις αρχές του δευτέρου μέρους με γκολ του Ευθυμίου με πέναλτι. Λίγα λεπτά αργότερα ήρθε η ισοφάριση για την ΑΕΝΣ. Η ομάδα της νέας Σελεύκειας πίεζε για ένα 2ο γκολ, χωρίς όμως να το καταφέρει..

Το ματς είχε πολλή ένταση και πάθος και από τις δύο ομάδες.

Στο 90 το Σούλι είχε απίστευτη διπλή ευκαιρία για την νίκη, όμως στάθηκε άτυχο και η μπάλα δεν κατέληξε στα δίχτυα.

Μετα την σημερινή ισοπαλία η ομάδα της Παραμυθιάς έφτασε τους 10 βαθμούς, και απο την 4η θέση που βρίσκεται στην βαθμολογία, την επόμενη αγωνιστική αντιμετωπίζει την Πλαταριά εκτος έδρας.