Share
Η ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΦΙΛΙΑΤΩΝ σας προσκαλεί στη παράσταση του έργου ‘‘ανTVίωση’’ την Παρασκευή 3 – Κυριακή 5 και Τετάρτη 8 Ιουνίου 2011 Ώρα 21:30 ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ (έναντι του Ιερού Ναού Αγίου Δημητρίου Φιλιατών)
Αποτελεί συρραφή από: κομμάτια του θεατρικού έργου του Κώστα Μουρσελά “Ω τι κόσμος μπαμπά” , ‘‘Στα Στραβά’’ του Ν. Λάσκαρη, κειμένων γραμμένα από την ομάδα, σε σκηνοθεσία του Γιάννη Δημάκα.
Join the Conversation