Share
Το Κέντρο Ψυχικής Υγείας Ηγουμενίτσας σε συνεργασία με το με το Γυμνάσιο Νεράιδας και το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων διοργανώνουν ομιλία-συζήτηση την Τετάρτη 28 /3/2012 και ώρα 12.00 με θέμα «ΕΘΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ-ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ».
Στόχος της ομιλιας είναι η ευαισθητοποίηση και ενημέρωση των μαθητών και των γονέων σε σύγχρονα κοινωνικά θέματα, η αποτροπή και αποφυγή μορφών εξαρτήσεων και εθισμού.
Ομιλητές στις ομιλίες θα είναι οι Χασκής Αθανάσιος (Κοινωνικός Λειτουργός) και Αθανασίου Ελεάνα ( Ψυχολόγος)
Join the Conversation