Share
Δείτε στο βίντεο που ακολουθεί, την πολιτική εκδήλωση της Νομαρχιακής Επιτροπής Θεσπρωτίας του ΠΑΣΟΚ, με καλεσμένους τους υποψήφιους Ευρωβουλευτές της ΕΛΙΑΣ – Δημοκρατικής Παράταξης, Νικόπουλο Σπύρο , Αγανίδη Πασχάλη και Παύλο Χρηστίδη.
![](https://paramythia-online.gr/wp-content/uploads/2013/10/banner_lolos_d.jpg)
Δείτε στο βίντεο που ακολουθεί, την πολιτική εκδήλωση της Νομαρχιακής Επιτροπής Θεσπρωτίας του ΠΑΣΟΚ, με καλεσμένους τους υποψήφιους Ευρωβουλευτές της ΕΛΙΑΣ – Δημοκρατικής Παράταξης, Νικόπουλο Σπύρο , Αγανίδη Πασχάλη και Παύλο Χρηστίδη.
Join the Conversation