Όλα τα ονόματα της Λαϊκής Συσπείρωσης, όπως κατατέθηκαν στο πρωτοδικείο

Κατατέθηκε το μεσημέρι της Κυριακής στο πρωτοδικείο το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης για το Δήμο Σουλίου με υποψήφιο Δήμαρχο τον Άρη Μαρέτα. Τα ονόματα στο κεντρικό, στην Δημοτική...

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΕΡΟΝΤΑ
Αθανασίου Στέφανος– υπάλληλος της περιφερειακής ενότητας Θεσπρωτίας.
Γεωργίου Ιωάννης– αγρότης.
Δημητρίου Βασίλειος– εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και μέλος του Δ.Σ του Συλλόγου Δασκάλων Θεσπρωτίας.
Ηλιάδου Ελένη– εργάτρια στον κλάδο των κατασκευών.
Μπουρνά Δήμητρα– συνταξιούχος.
Τσουρά Μαρία– εκπαιδευτικός, μετανάστρια.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γαλανόπουλος Θωμάς– βιοτέχνης.
Γεωργίου Χρυσηίδα– τελειόφοιτη φοιτήτρια ελληνικής φιλολογίας Πανεπιστ Ιωαννίνων.
Δημητρίου Αννίτα– αυτοαπασχολούμενη εκπαιδευτικός γερμανικής φιλολογίας.
Ζήκος Δημήτριος (Τάκης)- έμπορος.
Καλόγηρος Ιωάννης– εργαζόμενος στο Γενικό Νοσοκομείο Φιλιατών.
Κοντός Νικόλαος– συνταξιούχος οικοδόμος.
Κουτσής Ηλίας– εκπαιδευτικός οικονομολόγος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
Κυριάκη Σπυριδούλα (Λίλα)- μέλος του ΔΣ του Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Θεσπρωτίας και τελειόφοιτη του Ιονίου Πανεπιστημίου.
Κώτσης Χαρίσης– αυτοκινητιστής.
Λουαλί Κριστόφ– έμπορος.
Μησιρλή (Τριαντάφυλλου) Παναγιώτα– άνεργη.
Μπαξεβάνου Ροδάνθη (Ρόζα)- άνεργη πτυχιούχος τεχνολόγος ιατρικών εργαστηρίων και μέλος του ΔΣ του Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Θεσπρωτίας.
Μπόλοση Βασιλική– αγρότισσα.
Μπρέστας Θεόδωρος– εκπαιδευτικός φυσικής αγωγής δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, μέλος του Δ.Σ της ΕΛΜΕ Θεσπρωτίας.
Παππάς (Γιωτάκης) Παναγιώτης– έμπορος.
Σιάννας Ευάγγελος– κτηνοτρόφος.
Σπύρου Παύλος– συνταξιούχος νοσηλευτής του ΕΣΥ.
Σπύρου Σωτήριος– εκπαιδευτικός πληροφορικής- φυσικός δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
Σταύρου Κωνσταντίνος– οικοδόμος.
Τζώρτζης Ιωάννης– αγρότης.
Τόκκας Σταύρος– αυτοαπασχολούμενος.
Τουλούπης Δονάτος– συνταξιούχος αυτοκινητιστής.
Φάτσιος Ιωάννης– συνταξιούχος ελεύθερος επαγγελματίας.
Χρήστου Ηλίας-Δημήτρης- πολιτικός μηχανικός ΑΠΘ.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΛΙΟΥ
Δημητρίου Μιχαήλ– υπάλληλος του Υπουργείου Πολιτισμού.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Γούλας Μιχαήλ– άνεργος ζαχαροπλάστης.
Μαρέτα Δέσποινα– εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης.
Μπαξεβάνος Σπυρίδων– αυτοαπασχολούμενος υδραυλικός- οικοδόμος.
Μποροδήμος Μιχαήλ– συνταξιούχος οικοδόμος.
Παππά Έλλη-Αικατερίνη– φοιτήτρια του τμήματος μηχανικών παραγωγής & διοίκησης.
Σκαπέρας Σωτήριος– μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών του ΑΠΘ.

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ:
Σακαρέλης Χρήστος– οικοδόμος.

ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ:
Ζούμπος Χριστόφορος– συνταξιούχος οικοδόμος.

ΓΚΡΙΚΑΣ:
Μπέτσης Χρήστος– φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

ΓΛΥΚΗΣ:
Δημητρίου Αναστάσιος– αγρότης.
Δημητρίου Σπυρίδων (Μητσιάκης)- αγρότης.

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ:
Ντόκος Μιχαήλ– συνταξιούχος.

ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΙΟΥ:
Ντούκας Διαμάντης– οικοδόμος
Χαντζάρα Ναταλία– άνεργη πτυχιούχος αρχαιολογίας πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

ΚΑΡΙΩΤΙΟΥ:
Κοντός Βασίλειος– οικοδόμος.
Νικολάου Σταυρούλα– αγρότισσα.

ΚΡΥΣΤΑΛΟΠΗΓΗΣ:
Μαρέτα Δήμητρα– εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης.
Τώνη Φωτεινή– συνταξιούχος.

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ:
Γερμάνης Ελευθέριος– αγρότης.

ΞΗΡΟΛΟΦΟΥ:
Ζήκος Θεόδωρος– έμπορος.
Καλύβα Αυγούλα– αυτοαπασχολούμενη.

ΠΕΤΡΟΒΙΤΣΑΣ:
Τζώρτζης Ελευθέριος– κτηνοτρόφος.

ΠΡΟΔΡΟΜΙΟΥ:
Σιώζος Ανδρέας– αγροτο-κτηνοτρόφος.

ΣΚΑΝΔΑΛΟΥ:
Ντρίτσος Σωτήριος– εργάτης.

ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ:
Ντάγκας Ευάγγελος– οικοδόμος

In this article

Join the Conversation


error: Content is protected !!