Share
Χάρη στην δική σας συμβολή, αυτή η προσπάθεια φέρνει καρπούς εδώ στην Ηγουμενίτσα, αλλά και στους Φιλιάτες, στα Ιωάννινα, την Κόνιτσα και την Πωγωνιανή. Είναι χαρακτηριστικό ότι το Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφέρειας Ηπείρου και ο Δήμος Ηγουμενίτσας, θα υλοποιήσουν το πιλοτικό πρόγραμμα του Υπουργείου Εργασίας για τη στέγαση και την επανένταξη άπορων συμπολιτών μας που βρίσκονται σε ακραία φτώχεια.
Εύχομαι σε όλους σας καλή χρονιά, με υγεία για εσάς και τις οικογένειές σας, καλή χρονιά και καλά γεράματα στους φιλοξενούμενους της Μονάδας και επίσης εύχομαι η νικηφόρος αγάπη να αγκαλιάσει αυτές τις γιορτινές μέρες την κάθε οικογένεια, τον καθένα και την κάθε μια από εσάς ξεχωριστά».
Join the Conversation