Share
Σύμφωνα με ενημέρωση από την υπηρεσία καθαριότητας του Δήμου Σουλίου, την Παρασκευή 15 Μαίου, θα πραγματοποιηθούν εργασίες καθαρισμού στον Περιφερειακό Αγίου Δονάτου με θαμνοκοπτικά μηχανήματα από το Ξυλουργείο Λώλη μέχρι και το Ρολόι της Παραμυθιάς.
Για τον λόγο αυτό, οι κάτοχοι οχημάτων παρακαλούνται να μην χρησιμοποιήσουν το συγκεκριμένο τμήμα της οδού για στάθμευση, μέχρι και το πέρας των εργασιών.
Join the Conversation