To βράδυ της Τετάρτης, το μεγάλο παραδοσιακό πανηγύρι της Αγοράς
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αγοράς διοργανώνει το καθιερωμένο ετήσιο μεγάλο παραδοσιακό πανηγύρι, την Τετάρτη 5 Αυγούστου στην πλατεία του χωριού με τους: Βαλάντη Βρακά στο Κλαρίνο, και τους Νίκο...
Share
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αγοράς διοργανώνει το καθιερωμένο ετήσιο μεγάλο παραδοσιακό πανηγύρι, την Τετάρτη 5 Αυγούστου στην πλατεία του χωριού με τους:
Βαλάντη Βρακά στο Κλαρίνο, και τους Νίκο Δάσκαλο, Έλλη και Γιάννη Παππά στο τραγούδι
Join the Conversation