Share
Στο βίντεο που ακολουθεί μπορείτε να δείτε την καθιερωμένη ετήσια εκδήλωση του ΕΕΕΕΚ (Εργαστήριο Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης) Παραμυθιάς που πραγματοποιήθηκε στο Θέατρο Καρκαμίσι την Τετάρτη 8 Ιουνίου.
Οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας δίνουν μαθήματα ζωής και μας προσφέρουν μια ευχάριστη έκπληξη δημιουργίας και χιούμορ, διάρκειας 1 ώρας.
Join the Conversation